Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

04.03.2020

Memoriał Krystiana Michalskiego i Szymona Łysika

 Śląski Związek Koszykówki jako Patron imprezy zaprasza na Memoriał. 

 ul. Legionów 37c; 42-600 Tarnowskie Góry; e-mail: turniejkoszatg@gmail.com

Terminarz/Timetable
Zespoły zostały podzielona na trzy grupy:
Grupa „Czerwona”                              Grupa „Niebieska”                        Grupa „Zielona”
1. KKS TG(1)                                      1.A.S. Lubliniec(4)                       1.Machina A.G. Rolbud(7)
2. Kutna Hora(2)                                 2.Békéscsabai KK (5)                  2.OKKS Orzech(8)
3. Przyjaciele Szymona(3)                 3.Olimpia Boruszowice(6)            3.Boguszów-Gorce(9)
 
------------------------------------------ 06.03.2020 r. Piątek/Friday ----------------------------------
Hala Sportowa Tarnowskie Góry ul. Obwodowa
8.30 – mecz nr 1 – KKS TG(1) – Kutna Hora(2)
10.00 – mecz nr 2 – A.S. Lubliniec(4) – Békéscsabai KK(5)
Losowanie nagrody dla publiczności/Drawing prizes for the audience
11.30 – mecz nr 3 –Machina A.G. Rolbud(7) – OKKS Orzech(8)
13.00 mecz nr 4 – Kutna Hora(2) – Przyjaciele Szymona(3)
Losowanie nagrody dla publiczności/Drawing prizes for the audience
14.30 mecz nr 5 – Békéscsabai KK (5) – Olimpia Boruszowice(6)
16.00 – mecz nr 6 – OKKS Orzech(8) – Boguszów Gorce(9)
Losowanie nagrody dla publiczności/Drawing prizes for the audience
17.30 – UROCZYSTE OTWARCIE Występ zespołu MISTRAL
18.00 – mecz nr 7 – KKS TG(1) – Przyjaciele Szymona(3)
19.30 – mecz nr 8 – A.S. Lubliniec(4) – Olimpia Boruszowice(6)
Losowanie nagrody dnia dla publiczności/Drawing the prize of the day for the
audience
21.00 – mecz nr 9 – Machina A.G. Rolbud(7) – Boguszów Gorce(9)
Losowanie nagrody dnia dla publiczności/Drawing the prize of the day for the
audience
---------------------------------------- 07.03.2020 r. Sobota/Saturday -------------------------------
Hala Sportowa Tarnowskie Góry ul. Obwodowa
10.00 – mecz nr 10 – półfinał „I”/semifinal „I”
11.30 - Eliminacje i FINAŁ konkursu rzutów za 3 pkt./throw contest for 3 points
Losowanie nagrody dla publiczności/Drawing prizes for the audience
12.15 – mecz nr 11 – półfinał „II”/semifinal „II”
14.00 – Eliminacje i FINAŁ konkursu zręcznościowego/skills chalenge
Losowanie nagrody dla publiczności/Drawing prizes for the audience
15.00 – mecz nr 12 – mecz o 3 miejsce/match for 3rdplace
Losowanie nagrody dla publiczności/Drawing prizes for the audience
16.30 – występ MaTG
16.45 – mecz nr 13 – MECZ FINAŁOWY/FINAL – w przerwach występ AZARIA
18.15 - Uroczyste zakończenie Turnieju 2019 r./Ceremonial tournament closure
 
Losowanie nagrody głównej dla publiczności/Drawing the main prize for the
audience
W przypadku ewentualnych dogrywek, przerw technicznych oraz wypadków losowych godziny rozpoczęcia
poszczególnych meczy mogą ulec zmianie/In the case of potential overtime, technical breaks or random
incidents, the starting times for particular matches may change
 
Grupa „Czerwona”
KKS TG – mecze grupowe 06.03.20 r. o godz. - 8.30; 18.00
Kutna Hora – mecze grupowe 06.03.20 r. o godz. - 8.30; 13.00
Przyjaciele Szymona – mecze grupowe 06.03.20 r. o godz. - 13.00; 18.00
 
Grupa „Niebieska”
A.S. Lubliniec – mecze grupowe 06.03.202 r. o godz. - 10.00; 19.30
Békéscsabai KK – mecze grupowe 06.03.20 r. o godz. - 10.00; 14.30
Olimpia Boruszowice – mecze grupowe 06.03.20 r. o godz. - 14.30; 19.30
 
Grupa „Zielona”
Machina A.G. Rolbud – mecze grupowe 06.03.20 r. o godz. - 11.30; 21.00
OKKS Orzech – mecze grupowe 06.03.20 r. o godz. - 11.30; 16.00
Boguszów-Gorce – mecze grupowe 06.03.20 r. o godz. - 16.00; 21.00
 
UWAGA 1! 30 min. przed mecze drużyna powinna być gotowa do rozgrzewki!
UWAGA 2! Wszystkie drużyny mają być na otwarciu i zakończeniu turnieju!!!
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL