Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Jakub Nosol MKS Smyk Prudnik 6 0.00
2. Hubert Twaróg MKKS Rybnik 6 0.00
3. Igor Kuciński Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00
4. Szymon Lubas MKKS Rybnik 6 0.00
5. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 0.00
6. Jakub Zbaraszczuk MKS Smyk Prudnik 6 0.00
7. Mikołaj Szojda STELA Cieszyn 6 0.00
8. Dominik Dura MKS Smyk Prudnik 4 0.00
9. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00
10. Wojciech Findysz Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 0.00
11. Oliwier Rak STELA Cieszyn 7 0.00
12. Piotr Moczała MKKS Rybnik 6 0.00
13. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 6 0.00
14. Szymon Ludwik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 0.00
15. Mateusz Grygar MKKS Rybnik 3 0.00
16. Dawid Kałwak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 0.00
17. Patryk Kwiczala STELA Cieszyn 4 0.00
18. Stanisław Reczek MKS Smyk Prudnik 6 0.00
19. Marcel Kraszewski MKS Smyk Prudnik 6 0.00
20. Michał Lenart Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00
21. Marcin Kowalski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00
22. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 5 0.00
23. Jakub Baran Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 0.00
24. Jeremiasz Santarius STELA Cieszyn 6 0.00
25. Mateusz Parfimczyk MKS Smyk Prudnik 6 0.00
26. Igor Magiera MKKS Rybnik 4 0.00
27. Konrad Zychowicz MKS Smyk Prudnik 4 0.00
28. Kamil Waszczykowski MKS Smyk Prudnik 4 0.00
29. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 0.00
30. Mikołaj Androsz MKKS Rybnik 4 0.00
31. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 7 0.00
32. Mateusz Pluta STELA Cieszyn 4 0.00
33. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 5 0.00
34. Mateusz Świczewski MKS Smyk Prudnik 4 0.00
35. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00
36. Wiktor Surma MKKS Rybnik 4 0.00
37. Dawid Wieczorek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 0.00
38. Samuel Kuczera STELA Cieszyn 5 0.00
39. Michał Pyra MKS Smyk Prudnik 6 0.00
40. Kacper Bieniek STELA Cieszyn 5 0.00
41. Mateusz Czarnojan STELA Cieszyn 5 0.00
42. Mikołaj Rduch MKKS Rybnik 6 0.00
43. Maksymilian Wawrzyczek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 0.00
44. Kacper Szulc Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 0.00
45. Gracjan Rogacz STELA Cieszyn 5 0.00
46. Mateusz Kukułka MKS Smyk Prudnik 3 0.00
47. Paweł Magiera MKKS Rybnik 3 0.00
48. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 5 0.00
49. Wiktor Zabiegała MKS Smyk Prudnik 5 0.00
50. Jakub Holewa Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 0.00
51. Jakub Margiciok MKKS Rybnik 4 0.00
52. Maciej Piwocha STELA Cieszyn 6 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL