Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alicja Matczyńska-Patla MTS Ikar Niepołomice 20 444 22.20
2. Monika Kominowska AZS Uniwersytetu Śląskiego 20 341 17.05
3. Iwona Janas MTS Ikar Niepołomice 20 316 15.80
4. Beata Ossysek MTS Ikar Niepołomice 19 304 16.00
5. Ewelina Najduch RMKS XBEST Rybnik 20 290 14.50
6. Laura Kotrys ISWJ Wisła 19 285 15.00
7. Justyna Pilch ISWJ Wisła 19 267 14.05
8. Paulina Krakowczyk Zagłębie Sosnowiec 20 245 12.25
9. Magdalena Maksymowicz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 19 237 11.85
10. Paulina Liszka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 19 235 12.37
11. Beata Szarzec ISWJ Wisła 13 230 17.69
12. Karolina Zuziak Zagłębie Sosnowiec 14 230 16.43
13. Monika Opiatowska MTS Ikar Niepołomice, ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 20 220 11.00
14. Kinga Wilk SKF Jura Basket Zabierzów 14 220 15.71
15. Karolina Zimnicka RKK AZS Racibórz 16 217 13.56
16. Paulina Kamińska AZS Uniwersytetu Śląskiego 18 216 12.00
17. Joanna Sobota RMKS XBEST Rybnik 18 216 12.00
18. Agnieszka Cwill RMKS XBEST Rybnik 18 213 11.83
19. Kinga Jaworska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 18 213 11.83
20. Sylwia Wojtylas Zagłębie Sosnowiec 19 211 11.11
21. Sara Dolenc SKF Jura Basket Zabierzów 19 207 10.89
22. Julia Kluziak AZS Uniwersytetu Śląskiego 20 206 10.30
23. Magdalena Cabała MOSiR Bochnia 17 205 12.06
24. Katarzyna Stec AZS Uniwersytetu Śląskiego 20 199 9.95
25. Aleksandra Piechaczek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 193 13.79
26. Zuzanna Stęc RKK AZS Racibórz 16 192 12.00
27. Beata Jurczyńska RMKS XBEST Rybnik 15 190 12.67
28. Debora Sajdak - Malec MKS Pałac Młodzieży Tarnów 18 185 10.28
29. Natalia Rusińska RMKS XBEST Rybnik 20 182 9.10
30. Marcelina Strządała ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 181 16.45
31. Karolina Antas Zagłębie Sosnowiec 19 176 9.26
32. Katarzyna Mroczek MOSiR Bochnia 15 168 11.20
33. Dominika Gałka Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 15 165 11.00
34. Klaudia Góral Wisła CanPack Kraków 20 163 8.15
35. Martyna Jasiulewicz Zagłębie Sosnowiec 12 159 13.25
36. Sandra Hracka ISWJ Wisła 14 159 11.36
37. Martyna Sommer UKS Żak Nowy Sącz 12 155 12.92
38. Katarzyna Gastoł MTS Ikar Niepołomice 20 147 7.35
39. Wiktoria Zając MOSiR Bochnia 11 147 13.36
40. Patrycja Machajska MLKS-MOS Rzeszów 16 145 9.06
41. Julia Miler-Kuciapa MLKS-MOS Rzeszów 17 142 8.35
42. Natalia Kwiecień Wisła CanPack Kraków 15 141 9.40
43. Justyna Brańka ISWJ Wisła 11 141 12.82
44. Katarzyna Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 17 132 7.76
45. Wiktoria Filipowska SKF Jura Basket Zabierzów 19 128 6.74
46. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 12 127 10.58
47. Karolina Danielewicz RMKS XBEST Rybnik 14 121 8.64
48. Klaudia Tokarczyk UKS Żak Nowy Sącz 11 121 11.00
49. Beata Koroszec SKF Jura Basket Zabierzów 16 118 7.38
50. Natalia Malaga SKF Jura Basket Zabierzów 12 118 9.83
51. Gabriela Ramian MKS Pałac Młodzieży Tarnów 19 113 5.95
52. Kamila Waliczek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 108 9.82
53. Katarzyna Pawlik ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 108 9.82
54. Aleksandra Lewoń-Sczansny RMKS XBEST Rybnik 16 108 6.75
55. Dominika Bednarek RMKS XBEST Rybnik 14 107 7.64
56. Weronika Sobczyk AZS Uniwersytetu Śląskiego 19 106 5.58
57. Barbara Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 17 105 6.18
58. Marlena Jurzica RMKS XBEST Rybnik 20 105 5.25
59. Iga Florkiewicz SKF Jura Basket Zabierzów 19 105 5.53
60. Sabina Stygar MLKS-MOS Rzeszów 13 105 8.08
61. Lidia Otręba MLKS-MOS Rzeszów 12 104 8.67
62. Gabriela Wajda MKS Pałac Młodzieży Tarnów 20 102 5.10
63. Aneta Leśnicka UKS Żak Nowy Sącz 8 100 12.50
64. Kinga Bursa Wisła CanPack Kraków 13 97 7.46
65. Maja Cykowska Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 13 96 7.38
66. Natalia Lipińska MLKS-MOS Rzeszów 17 94 5.53
67. Klaudia Klebach Zagłębie Sosnowiec 17 93 5.47
68. Maria Wojas Wisła CanPack Kraków 13 91 7.00
69. Julia Szymkowicz Wisła CanPack Kraków 14 89 6.36
70. Julia Gorzelnik MLKS-MOS Rzeszów 17 87 5.12
71. Katarzyna Homoncik SKF Jura Basket Zabierzów 15 87 5.80
72. Natalia Biegańska AZS Uniwersytetu Śląskiego 19 85 4.47
73. Wiktoria Mendyk Zagłębie Sosnowiec 11 85 7.73
74. Klaudia Rutkowska Zagłębie Sosnowiec 11 85 7.73
75. Sonia Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 10 85 8.50
76. Alicja Botorek RKK AZS Racibórz 15 83 5.53
77. Nikola Gałek MOSiR Bochnia 12 82 6.83
78. Katarzyna Kosałka Zagłębie Sosnowiec 11 81 7.36
79. Łucja Gósz MLKS-MOS Rzeszów 16 79 4.94
80. Katarzyna Jagła Zagłębie Sosnowiec 14 77 5.50
81. Martyna Gruszka Zagłębie Sosnowiec 12 77 6.42
82. Klaudia Filipowska MTS Ikar Niepołomice 18 76 4.22
83. Karolina Ciężadło MTS Ikar Niepołomice 16 76 4.75
84. Wiktoria Pietrajczuk Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 13 74 5.69
85. Kornelia Jaworska MKS Pałac Młodzieży Tarnów 11 73 6.64
86. Nikola Więcek MOSiR Bochnia 16 73 4.56
87. Tatiana Biegańska AZS Uniwersytetu Śląskiego 20 69 3.45
88. Majka Stefaniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 68 5.67
89. Aleksandra Krygowska SKF Jura Basket Zabierzów 18 67 3.72
90. Aleksandra Kosińska Wisła CanPack Kraków 13 63 4.85
91. Pola Popowicz Wisła CanPack Kraków 11 63 5.73
92. Paulina Ptak AZS Uniwersytetu Śląskiego 17 62 3.65
93. Emanuela Despet MOSiR Bochnia 11 62 5.64
94. Wiktoria Kurlikowska Wisła CanPack Kraków 14 61 4.36
95. Agata Bąk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 15 58 3.87
96. Róża Lekka MOSiR Bochnia 16 57 3.56
97. Nikola Pałasz Zagłębie Sosnowiec 12 56 4.67
98. Aleksandra Michalczyk UKS Żak Nowy Sącz 6 55 9.17
99. Karolina Krępa SKF Jura Basket Zabierzów 17 55 3.24
100. Izabela Fałowska Wisła CanPack Kraków 14 55 3.93
101. Pola Pilicka Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 15 55 3.67
102. Wiktoria Grzegorzek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 16 53 3.31
103. Patrycja Czaja MOSiR Bochnia 15 51 3.40
104. Martyna Oracz UKS Żak Nowy Sącz 11 51 4.64
105. Katarzyna Szkarłat UKS Żak Nowy Sącz 7 50 7.14
106. Katarzyna Chuda RKK AZS Racibórz 16 50 3.13
107. Paulina Słodowy ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 49 3.50
108. Wiktoria Semko MLKS-MOS Rzeszów 13 49 3.77
109. Justyna Kocon RMKS XBEST Rybnik 16 47 2.94
110. Maja Kot MOSiR Bochnia 13 45 3.46
111. Sonia Machowska MTS Ikar Niepołomice 11 45 4.09
112. Joanna Czepiec SKF Jura Basket Zabierzów 16 43 2.69
113. Maria Kochmańska MLKS-MOS Rzeszów 12 43 3.58
114. Wiktoria Ozga Zagłębie Sosnowiec 12 42 3.50
115. Gabriela Kubala MOSiR Bochnia 9 42 4.67
116. Karolina Więcek MTS Ikar Niepołomice 13 41 3.15
117. Agnieszka Blum MOSiR Bochnia 12 40 3.33
118. Martyna Stasiuk Zagłębie Sosnowiec 11 40 3.64
119. Agnieszka Motyl Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 9 39 4.33
120. Oliwia Prudzic Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 12 38 3.17
121. Małgorzata Czarniecka AZS Uniwersytetu Śląskiego 19 37 1.95
122. Julia Kolarz MOSiR Bochnia 14 36 2.57
123. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec 11 36 3.27
124. Katarzyna Pasek SKF Jura Basket Zabierzów 16 36 2.25
125. Laura Stukator ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 34 4.25
126. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 18 33 1.83
127. Justyna Tomczyk MTS Ikar Niepołomice 15 33 2.20
128. Izabela Kotowicz MLKS-MOS Rzeszów 17 31 1.82
129. Marta Grabska ISWJ Wisła 13 29 2.23
130. Alicja Kucza RKK AZS Racibórz 13 29 2.23
131. Anna Bogusz RKK AZS Racibórz 13 29 2.23
132. Olga Kaźmirek MOSiR Bochnia 10 29 2.90
133. Pamela Liz Rodriguez De Flakus MTS Ikar Niepołomice 11 28 2.55
134. Julia Gęsiarz Wisła CanPack Kraków 11 27 2.45
135. Stefania Seniow AZS Uniwersytetu Śląskiego 18 27 1.50
136. Natalia Orlicka Wisła CanPack Kraków 13 25 1.92
137. Patrycja Łukasik MTS Ikar Niepołomice 10 24 2.40
138. Emilia Śląska MLKS-MOS Rzeszów 15 23 1.53
139. Maria Dubis MLKS-MOS Rzeszów 10 22 2.20
140. Pola Sygiet Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 13 21 1.62
141. Julia Kras Wisła CanPack Kraków 11 21 1.91
142. Emilia Bartoszek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 13 20 1.54
143. Justyna Pomietło UKS Żak Nowy Sącz 7 20 2.86
144. Paulina Raudner RMKS XBEST Rybnik 14 19 1.36
145. Wiktoria Zub RKK AZS Racibórz 13 19 1.46
146. Marzena Lamczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 19 1.90
147. Aleksandra Kopacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 19 19 1.00
148. Katarzyna Skrzyniarz Wisła CanPack Kraków 15 18 1.20
149. Wiktoria Jacków RKK AZS Racibórz 15 16 1.07
150. Wiktoria Bulik AZS Uniwersytetu Śląskiego 12 16 1.33
151. Zuzanna Niżborska RKK AZS Racibórz 16 16 1.00
152. Katarzyna Bugajska RKK AZS Racibórz 15 16 1.07
153. Magdalena Kaczmarek Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 9 15 1.67
154. Agata Martynek ISWJ Wisła 12 14 1.17
155. Patrycja Krzechki Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 13 14 1.08
156. Agnieszka Pułról RMKS XBEST Rybnik 10 13 1.30
157. Aleksandra Kochanowicz MLKS-MOS Rzeszów 10 12 1.20
158. Marianna Smoleń UKS Żak Nowy Sącz 8 9 1.13
159. Sylwia Feryńska UKS Żak Nowy Sącz 9 9 1.00
160. Ewa Machura Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 10 8 0.80
161. Maja Gańczarczyk-Dec ISWJ Wisła 11 8 0.73
162. Zuzanna Myszka MTS Ikar Niepołomice 11 7 0.64
163. Katarzyna Dziendziel ISWJ Wisła 10 7 0.70
164. Sylwia Słowik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 13 6 0.46
165. Emilia Mosio MLKS-MOS Rzeszów 12 2 0.17
166. Julia Baczyńska UKS Żak Nowy Sącz 7 2 0.29
167. Milena Kocjan Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 9 2 0.22
168. Karolina Waśko UKS Żak Nowy Sącz 7 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL