Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 17 394 23.18
2. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 14 393 28.07
3. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 15 343 22.87
4. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 16 334 20.88
5. Piotr Droś AZS Częstochowa 17 294 17.29
6. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 17 291 17.12
7. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 286 20.43
8. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 286 23.83
9. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 15 274 18.27
10. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 17 271 15.94
11. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 265 20.38
12. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 263 20.23
13. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 11 258 23.45
14. Artur DANIELAK MOSM Tychy 17 255 15.00
15. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 244 14.35
16. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 15 238 15.87
17. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 13 226 17.38
18. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 221 13.00
19. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 17 212 12.47
20. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 209 13.93
21. Jan Czorny MKKS Rybnik 16 209 13.06
22. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 14 207 14.79
23. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 17 204 12.00
24. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 16 203 12.69
25. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 15 201 13.40
26. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 199 12.44
27. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 16 198 12.38
28. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 14 197 14.07
29. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 197 12.31
30. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 14 191 13.64
31. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 15 190 12.67
32. Filip Wspaniały MOSM Tychy 15 185 11.56
33. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 179 11.93
34. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 14 179 12.79
35. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 15 177 11.80
36. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 173 10.81
37. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 171 10.69
38. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 16 170 10.63
39. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza, Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 169 12.07
40. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 16 166 10.38
41. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 15 162 10.80
42. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 13 160 12.31
43. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 16 158 9.88
44. Jan Karaim MKS Otmuchów 13 155 11.92
45. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 16 154 9.63
46. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 15 152 10.13
47. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 148 9.87
48. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 12 145 12.08
49. Kacper Borus STELA Cieszyn 11 143 13.00
50. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 15 140 9.33
51. Kacper Juras MKS Otmuchów 15 140 9.33
52. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 15 138 9.20
53. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 12 136 11.33
54. Maciej Jelonek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 135 15.00
55. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 133 10.23
56. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 132 7.76
57. Filip Hadam MOSM Tychy 14 131 9.36
58. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 13 130 10.00
59. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 16 128 8.00
60. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 16 127 7.94
61. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 14 127 9.07
62. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 17 125 7.35
63. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 124 20.67
64. Krzysztof Machała MOSM Tychy 17 124 7.29
65. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 123 7.24
66. Igor Legierski MKKS Rybnik 17 119 7.00
67. Karol Szymański AZS Częstochowa 17 117 6.88
68. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 15 116 7.73
69. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 112 10.18
70. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 17 112 6.59
71. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 109 7.27
72. Michał Sojka MKS Otmuchów 8 103 12.88
73. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 16 100 6.25
74. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 10 100 10.00
75. Patryk Prasałek MOSM Tychy 17 99 5.82
76. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 12 92 7.67
77. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 15 92 6.13
78. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 92 5.75
79. Michał Pajor MKS Otmuchów 13 91 7.00
80. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 91 5.69
81. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 14 90 6.43
82. Michał Cieślak AZS Częstochowa 16 86 5.38
83. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 84 5.60
84. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 83 5.93
85. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 80 6.67
86. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 12 80 6.67
87. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 8 79 9.88
88. Borys Macura STELA Cieszyn 11 77 7.00
89. Oliwier Rak STELA Cieszyn 11 76 6.91
90. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 8 73 9.13
91. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 72 4.24
92. Jan Matuszczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 11 71 6.45
93. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 15 71 4.73
94. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 14 70 5.00
95. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 14 70 5.00
96. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 66 5.50
97. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 14 61 4.36
98. Igor Plizga MKS Otmuchów 11 60 5.45
99. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 15 59 3.93
100. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 10 57 5.70
101. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 13 57 4.38
102. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 57 3.56
103. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 13 56 4.31
104. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 16 56 3.50
105. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 10 55 5.50
106. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 9 51 5.67
107. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 14 50 3.57
108. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 11 48 4.36
109. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 47 2.94
110. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 16 46 2.88
111. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 17 43 2.53
112. Karol Łebek MOSM Tychy 10 42 4.20
113. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 12 41 3.42
114. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 14 41 2.93
115. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 10 40 4.00
116. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 16 39 2.44
117. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 35 2.92
118. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 11 35 3.18
119. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 15 35 2.33
120. Maciej Golda MKKS Rybnik 12 34 2.83
121. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 14 33 2.36
122. Marcin Wroński KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 33 3.30
123. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 32 3.20
124. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 9 32 3.56
125. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 12 31 2.58
126. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 30 2.14
127. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 15 29 1.93
128. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 15 27 1.80
129. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 25 1.92
130. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 10 24 2.40
131. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 13 22 1.69
132. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 18 1.38
133. Tymoteusz Rumian Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 18 2.25
134. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 16 1.23
135. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 9 16 1.78
136. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 14 16 1.14
137. Filip Dors KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 16 1.33
138. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 13 15 1.15
139. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 10 13 1.30
140. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 11 10 0.91
141. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 6 10 1.67
142. FILIP WOJCIECHOWSKI-MAZUR KKS Mickiewicz SMS Katowice 9 10 1.11
143. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 8 10 1.25
144. Wiktor Piaskowski AZS Częstochowa 9 10 1.11
145. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 10 1.00
146. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 7 0.88
147. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 6 0.50
148. Kacper Wierzbicki MKS II Dąbrowa Górnicza 7 6 0.86
149. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 4 0.27
150. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 4 0.27
151. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 3 0.21
152. Kacper Michałowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 3 0.33
153. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 9 3 0.33
154. Kacper Pieloch MKS II Dąbrowa Górnicza 7 3 0.43
155. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 2 0.17
156. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 2 0.17
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL