Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Krzysztof Machała MOSM Tychy 3 110 36.67
2. Karol Łebek MOSM Tychy 3 78 26.00
3. Michal Kończakowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 73 24.33
4. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 2 52 26.00
5. Tomasz Kleszcz Basket Hills Bielsko-Biała 3 50 16.67
6. Daniel Dopierała Zagłębie Sosnowiec 3 48 16.00
7. Jan Czorny MKKS Rybnik 1 44 44.00
8. Oskar Lenarcik Zagłębie Sosnowiec 3 42 14.00
9. Mateusz Cieślak MOSM Tychy 3 42 14.00
10. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 2 41 20.50
11. Jakub Kowalczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 39 13.00
12. Mateusz Żmuda MOSM Tychy 3 34 11.33
13. Michał Mendyk Zagłębie Sosnowiec 2 33 16.50
14. MICHAŁ DOMŻOŁ Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 31 10.33
15. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza 2 31 15.50
16. Łukasz Łaski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 29 14.50
17. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 29 14.50
18. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 28 14.00
19. Witold Czerenkiewicz UKS MOSM Bytom I 1 27 27.00
20. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 1 27 27.00
21. Karol Tokarz MKS Dąbrowa Górnicza 2 26 13.00
22. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 2 26 13.00
23. Brajan Płatek MKS Dąbrowa Górnicza 1 25 25.00
24. Oliwier Panek MKS Dąbrowa Górnicza 2 25 12.50
25. Filip Domagała Zagłębie Sosnowiec 3 24 8.00
26. Kamil Skrzypczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 24 12.00
27. Oliwier Zogrodnik MOSM Tychy 3 24 8.00
28. Kacper Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 23 11.50
29. Justin Kaczorek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 23 23.00
30. Michał Lenart Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 22 11.00
31. PATRYK LITWIŃSKI MOSM Tychy II 2 22 11.00
32. Igor Szydłowski MOSM Tychy II 2 21 10.50
33. WIKTOR WOŹNIAK MOSM Tychy II 1 18 18.00
34. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 2 18 9.00
35. Michał Kula AZS Częstochowa 2 18 9.00
36. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom I 1 18 18.00
37. Kuba Piśla Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 1 17 17.00
38. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom I 1 16 16.00
39. Wojciech Findysz Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 16 8.00
40. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 15 7.50
41. Jakub Cerak KS Pogoń Ruda Śląska 1 14 14.00
42. Dominik Skudlarski Basket Hills Bielsko-Biała 3 14 4.67
43. Dawid Jaczewski KS Pogoń Ruda Śląska 1 14 14.00
44. Mateusz Frąc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 14 14.00
45. Maksymilian Duda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 14 14.00
46. Oliwier Wąsowicz Zagłębie Sosnowiec 3 14 4.67
47. Michał Wilczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 14 4.67
48. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 1 14 14.00
49. KAMIL STRZODA MOSM Tychy II 2 13 6.50
50. OLIWIER WOŹNIAK MOSM Tychy 3 13 4.33
51. ROCH ANCZYKOWSKI MOSM Tychy II 2 13 6.50
52. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza 2 13 6.50
53. MAKSYMILIAN LIKUS Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 12 4.00
54. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom I 1 12 12.00
55. Leon Herok Basket Hills Bielsko-Biała 2 12 6.00
56. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza 1 12 12.00
57. Jan Zwoliński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 12 6.00
58. Radosław Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 12 6.00
59. WIKTOR CZYŻEWSKI MOSM Tychy II 2 11 5.50
60. Antoni Piotrowski AZS Częstochowa 1 11 11.00
61. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 10 5.00
62. Maciej Kacprzak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 10 10.00
63. Mateusz Mikoszek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 10 5.00
64. Konrad Hendel KS Pogoń Ruda Śląska 1 10 10.00
65. Szymon Kawka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 9 4.50
66. JAN SITARZ MOSM Tychy II 1 9 9.00
67. Michał Zięcina Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 1 9 9.00
68. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 9 9.00
69. Jakub Jakubowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 8 4.00
70. MATEUSZ PILORZ MOSM Tychy II 1 8 8.00
71. Robert Misiak MKS Dąbrowa Górnicza 2 8 4.00
72. Kajetan Kuczawski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 8 8.00
73. Kacper Godlewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 8 2.67
74. Igor Nosek AZS Częstochowa 2 8 4.00
75. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 1 8 8.00
76. Aleksander Wójcik Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 8 4.00
77. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom I 1 7 7.00
78. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom I 1 7 7.00
79. Patryk Marszałek MKKS Rybnik 1 7 7.00
80. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 2 6 3.00
81. SZYMON EJCHORST MOSM Tychy II 2 6 3.00
82. Uladzislau Kuratnikau Basket Hills Bielsko-Biała 3 6 2.00
83. Maksymilian Bauer Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 6 3.00
84. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza 2 6 3.00
85. Kacper Szulc Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 5 2.50
86. Igor Łuczkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 2 5 2.50
87. Fabian Szubert KS Pogoń Ruda Śląska 1 5 5.00
88. JAKUB LIPNICKI MOSM Tychy II 2 5 2.50
89. Kacper Opioła Basket Hills Bielsko-Biała 3 5 1.67
90. Maksymilian Cesarz KS Pogoń Ruda Śląska 1 5 5.00
91. Dominik Kondratowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 5 1.67
92. Filip Sośniak AZS Częstochowa 2 5 2.50
93. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 1 4 4.00
94. Wiktor Nogalski AZS Częstochowa 1 4 4.00
95. Sergiusz Smolarski-Maj MKS Dąbrowa Górnicza 1 4 4.00
96. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom I 1 4 4.00
97. Filip Pyrzyna AZS Częstochowa 2 4 2.00
98. Wiktor Dzidowski AZS Częstochowa 2 4 2.00
99. Łukasz Singh Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 1 4 4.00
100. Marcel Dziewior AZS Częstochowa 2 4 2.00
101. Mikołaj Jopek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 3 1.00
102. Jakub Greń UKS MOSM Bytom I 1 3 3.00
103. Szymon Krzywoń MOSM Tychy, MOSM Tychy II 3 3 1.00
104. Antoni Konieczny AZS Częstochowa 2 3 1.50
105. Dominik Ufel KS Pogoń Ruda Śląska 1 2 2.00
106. Szymon Hajbowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 2 1.00
107. Dawid Manowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 2 2.00
108. Marcin Mastalerz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 1 2 2.00
109. Kacper Majcherowicz MOSM Tychy II 2 2 1.00
110. Piotr Moczała MKKS Rybnik 1 2 2.00
111. Kamil Targosz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 2 1.00
112. Kacper Michałowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 2 2.00
113. Kamil Marciński Basket Hills Bielsko-Biała 3 2 0.67
114. Grzegorz Bartoniek MKKS Rybnik 1 2 2.00
115. JĘDRZEJ BREGUŁA Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 2 2.00
116. Maciej Kaczmarek AZS Częstochowa 1 1 1.00
117. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza 1 1 1.00
118. Dawid Kałwak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 1 0.50
119. Szymon Ludwik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 1 0 0.00
120. Tomasz Kałafut AZS Częstochowa 1 0 0.00
121. Igor Waratus Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 0.00
122. Jakub Chromik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 1 0 0.00
123. Konrad Twardzik Basket Hills Bielsko-Biała 2 0 0.00
124. Karol Tryba MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
125. Jacek Pawłowicz AZS Częstochowa 2 0 0.00
126. Marcin Ormaniec Basket Hills Bielsko-Biała 2 0 0.00
127. Olaf Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 1 0 0.00
128. Piotr Haberko AZS Częstochowa 1 0 0.00
129. Kacper Waliczek Basket Hills Bielsko-Biała 2 0 0.00
130. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 2 0 0.00
131. Maksymilian Wawrzyczek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 1 0 0.00
132. Adam Polarczyk KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
133. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 1 0 0.00
134. KACPER CZECZUTKA MOSM Tychy II 1 0 0.00
135. Jakub Holewa Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 0 0.00
136. Krzysztof Kempa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 1 0 0.00
137. Jakub Nowak Basket Hills Bielsko-Biała 2 0 0.00
138. Igor Kuciński Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 1 0 0.00
139. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 1 0 0.00
140. Kacper Myszor Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 1 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL