Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 20 462 23.10
2. Dominik Pastuszka ŻAK Żory 18 430 23.89
3. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 19 359 18.89
4. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 19 355 18.68
5. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 20 353 17.65
6. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 328 18.22
7. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 19 324 17.05
8. Mikołaj Klimontowicz MOSM Tychy 16 313 19.56
9. Jakub Merda ŻAK Żory 19 285 15.00
10. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 20 276 13.80
11. Filip Maciejewski ŻAK Żory 19 246 12.95
12. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 18 243 13.50
13. Damian Urbański MCKS Czeladź 18 237 13.17
14. Maciej Nicpoń UKS SP 27 Katowice 18 230 12.78
15. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza 20 229 11.45
16. Paweł Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 18 220 12.22
17. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 18 209 11.61
18. Jakub Tomaszek MOSM Tychy 15 205 13.67
19. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 13 201 14.36
20. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom 18 200 11.11
21. Franciszek Bebłot UKS SP 27 Katowice 18 198 11.00
22. Patryk Prasałek MOSM Tychy 17 195 11.47
23. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 15 185 12.33
24. Igor Legierski MKKS Rybnik 16 184 10.82
25. Igor Szkodny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 180 10.00
26. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza 20 177 8.85
27. Igor Krzych UKS MOSM Bytom 17 168 9.88
28. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 18 167 9.28
29. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 19 165 8.68
30. Igor Forystek MCKiS Jaworzno 15 159 10.60
31. Marcin Wroński UKS SP 27 Katowice 14 153 10.93
32. Rafał Warda Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 148 7.79
33. Patryk Legierski MKKS Rybnik 16 147 9.19
34. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 19 146 7.68
35. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno 18 146 8.11
36. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 18 144 8.00
37. Oliwier Kozłowski ŻAK Żory 19 141 7.42
38. Jakub Król MCKS Czeladź 16 140 8.75
39. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom, MCKS Czeladź 17 139 8.18
40. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 18 138 7.67
41. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 18 134 7.44
42. Maciej Golda MKKS Rybnik 18 134 7.44
43. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 16 134 8.38
44. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 18 129 7.17
45. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 20 127 6.35
46. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 19 126 6.63
47. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 13 116 8.92
48. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 18 112 6.22
49. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 18 112 6.22
50. Patryk Brzegowy ŻAK Żory 18 112 6.22
51. Alan Brzegowy ŻAK Żory 18 112 6.22
52. Kacper Sułowski MCKS Czeladź 13 107 8.23
53. Przemysław Cechowicz MKKS Rybnik 14 107 7.64
54. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno 19 102 5.37
55. Mateusz Wiśniewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 102 5.67
56. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 18 99 5.50
57. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 98 5.16
58. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 16 95 5.94
59. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno 14 93 6.64
60. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 16 93 5.81
61. Filip Szuliński MCKS Czeladź 17 85 5.00
62. Dawid Yakunin MOSM Tychy 10 84 8.40
63. Filip Wspaniały MOSM Tychy 18 83 4.61
64. KRZYSZTOF ROCZNIOK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 82 5.13
65. Jan Czorny MKKS Rybnik 15 81 5.40
66. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 14 78 5.57
67. Filip Korus UKS SP 27 Katowice 17 76 4.47
68. Sergiusz Kornatowski UKS SP 27 Katowice 19 76 4.00
69. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 18 65 3.61
70. Mirosław Wałach UKS SP 27 Katowice 16 63 3.94
71. Radosław Wandzel ŻAK Żory 19 62 3.26
72. Szymon Misik MOSM Tychy 16 60 3.75
73. Filip Świądrowski UKS SP 27 Katowice 15 59 3.93
74. Natan Kluger ŻAK Żory 10 59 5.90
75. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 18 59 3.28
76. Aleksander Wójcik UKS SP 27 Katowice 10 56 5.60
77. Kamil Kita MOSM Tychy 15 55 3.67
78. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 11 55 5.00
79. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza 20 54 2.70
80. Piotr Sosgórnik UKS SP 27 Katowice 16 53 3.31
81. Bartosz Polczyk UKS SP 27 Katowice 12 53 4.42
82. ADAM KOTYLA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 52 3.25
83. MAKS STOLARSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 51 3.64
84. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno 18 48 2.67
85. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno 16 48 3.00
86. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 18 48 2.67
87. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 19 47 2.47
88. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 18 45 2.37
89. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 19 43 2.15
90. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 14 42 3.00
91. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 20 40 2.00
92. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 19 39 2.05
93. Piotr Jakubiak MCKS Czeladź 16 38 2.38
94. KRZYSZTOF KANIGOWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 37 2.18
95. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 18 37 2.06
96. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom 19 36 1.89
97. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 19 34 1.79
98. MATEUSZ CHOMICZ Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 33 1.94
99. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 11 33 3.00
100. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 32 2.46
101. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza 20 31 1.55
102. Szymon Kornatowski UKS SP 27 Katowice 19 30 1.58
103. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 14 29 2.07
104. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza 20 28 1.40
105. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 13 28 2.15
106. Konrad Sala MCKiS Jaworzno 17 27 1.59
107. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza 20 26 1.30
108. Maciej Widurski MOSM Tychy 12 25 2.08
109. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 16 25 1.56
110. Adrian Żurowiec UKS SP 27 Katowice 11 24 2.18
111. Szymon Karolczak MOSM Tychy 16 23 1.44
112. Bartosz Schwarz KKS Tarnowskie Góry 11 23 2.09
113. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom 17 22 1.29
114. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza 14 22 1.57
115. Oskar Petrykowski ŻAK Żory 14 22 1.57
116. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno 13 20 1.54
117. Oliwier Białas ŻAK Żory 14 15 1.07
118. MAKSYMILIAN LIKUS Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 15 1.00
119. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 14 14 1.00
120. MATEUSZ CHMIELOWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 14 1.08
121. Kacper Żesławski ŻAK Żory 11 13 1.18
122. Damian Kania ŻAK Żory 13 12 0.92
123. Jakub Żmija MCKiS Jaworzno 13 11 0.85
124. Krzysztof Jaroń MCKS Czeladź 13 11 0.85
125. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 15 10 0.67
126. Patryk Olszyczka MCKS Czeladź 11 8 0.73
127. Norbert Kossmann KS Pogoń Ruda Śląska 14 7 0.50
128. Nataniel Malanowski MCKS Czeladź 16 4 0.25
129. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 13 2 0.15
130. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 15 2 0.13
131. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno 14 2 0.14
132. Jakub Pokuciński KS Pogoń Ruda Śląska 14 2 0.14
133. Jakub Chwastek KKS Tarnowskie Góry 10 0 0.00
134. Olaf Sokal MCKS Czeladź 11 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL