Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 13 409 31.46
2. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 14 308 22.00
3. Wojciech Jagiełło MKS MOS Katowice 11 284 25.82
4. Jakub Cisowski UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 15 256 17.07
5. Samuel Kuczera STELA Cieszyn 12 247 20.58
6. Jeremiasz Santarius STELA Cieszyn 11 206 18.73
7. Michał Szarbatke MKS MOS Katowice 11 206 18.73
8. Bartosz Ptak UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 14 200 14.29
9. Igor Górzkowski MOSM Tychy 13 199 15.31
10. Piotr Pożarowszczyk MKS Wodzisław Śląski 14 193 13.79
11. Konrad Litwin UKS Jedynka Niemodlin 11 187 17.00
12. Mikołaj Kolarski MKS Wodzisław Śląski 14 178 12.71
13. Krzysztof Jargoń MKS Wodzisław Śląski 12 158 13.17
14. Paweł Rak MKKS Rybnik 13 147 11.31
15. Mateusz Niemczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 146 14.60
16. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 12 144 12.00
17. Michał Koziej Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 138 12.55
18. Mateusz Czarnojan STELA Cieszyn 11 137 12.45
19. Tomasz Trela STELA Cieszyn 12 136 11.33
20. Piotr Palmąka MKS Dąbrowa Górnicza 16 133 8.31
21. Patryk Czop UKS Jedynka Niemodlin 12 130 10.83
22. Maciej Ciechelski MCKiS Jaworzno 9 127 14.11
23. Artur Szczeponek MKS Wodzisław Śląski 14 126 9.00
24. Maksymilian Pleszczyński UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 14 123 8.79
25. Tymoteusz Krok MKKS Rybnik 13 122 9.38
26. Wiktor Dulian MCKiS Jaworzno 9 121 13.44
27. Kacper Wojtas MKS Dąbrowa Górnicza 15 119 7.93
28. Kornel Tatar MKS Dąbrowa Górnicza 14 115 8.21
29. Bartosz Jordan MKS Wodzisław Śląski 10 114 11.40
30. Bartosz Całusiński UKS MOSM Bytom II 12 114 9.50
31. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 10 113 11.30
32. Mateusz Walkowicz UKS Jedynka Niemodlin 11 112 10.18
33. Tomasz Pancherz UKS MOSM Bytom II 11 110 10.00
34. Oliwer Śląski MCKiS Jaworzno 9 109 12.11
35. Marcin Miklaszewski UKS Jedynka Niemodlin 11 107 9.73
36. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 10 104 10.40
37. Witold Krassowka UKS MOSM Bytom 14 102 7.29
38. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 10 100 10.00
39. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 11 96 8.73
40. Szymon Krzywoń MOSM Tychy 13 95 7.31
41. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 14 95 6.79
42. Michał Zatoński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 91 8.27
43. Ksawery Skurzyński MCKiS Jaworzno 9 88 9.78
44. Radosław Waluscha MOSM Tychy 8 87 10.88
45. Tomasz Górski MKS Dąbrowa Górnicza 15 81 5.40
46. Patryk Sas-Jaworski Basket Hills Bielsko-Biała 6 81 13.50
47. Nataniel Gołębiewski UKS MOSM Bytom II 9 79 8.78
48. Jakub Król UKS Jedynka Niemodlin 11 77 7.00
49. Igor Drajerczak STELA Cieszyn 12 76 6.33
50. Juliusz Moskal UKS MOSM Bytom, UKS MOSM Bytom II 14 76 5.43
51. Oliwier Kogut MKS MOS Katowice 9 73 8.11
52. Mateusz Michnik MKS Wodzisław Śląski 13 73 5.62
53. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 7 71 10.14
54. Jarosław Fierut MKS Wodzisław Śląski 14 71 5.07
55. Michał Nawrocki MKS Wodzisław Śląski 10 70 7.00
56. Wiktor Kurowski MKS Dąbrowa Górnicza 15 70 4.67
57. Marcel Lyko UKS MOSM Bytom 14 70 5.00
58. Krzysztof Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 65 7.22
59. Franciszek Kala MKKS Rybnik 9 65 7.22
60. Beniamin Hajda UKS MOSM Bytom II 12 63 5.25
61. Jan Iżak MOSM Tychy 14 62 4.43
62. Łukasz Chodaniecki UKS Jedynka Niemodlin 11 62 5.64
63. Dominik Kościelecki UKS MOSM Bytom II 11 62 5.64
64. Mikołaj Olma Basket Hills Bielsko-Biała 5 61 12.20
65. ROCH ANCZYKOWSKI MOSM Tychy 10 60 6.00
66. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 11 60 5.45
67. Kacper Cepiga UKS MOSM Bytom II 12 60 5.00
68. Maciej Pacześny UKS MOSM Bytom 14 58 4.14
69. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 10 55 5.50
70. Mikołaj Olejniczak MKS MOS Katowice 9 55 6.11
71. Kacper Pieniacha UKS Jedynka Niemodlin 10 54 5.40
72. Nikodem Korczak Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 54 4.91
73. Maksymilian Bauer MKS MOS Katowice 6 53 8.83
74. Oskar Paśnikowski MKS Dąbrowa Górnicza 13 52 4.00
75. Michał Głaz MKS MOS Katowice 11 51 4.64
76. Dominik Trześniewski UKS MOSM Bytom 12 49 4.08
77. Błażej Damek MOSM Tychy 15 48 3.20
78. Jakub Jachym MKKS Rybnik 13 48 3.69
79. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 12 46 3.83
80. Jakub Dudka MOSM Tychy 9 46 5.11
81. Michał Sawa MOSM Tychy 10 45 4.50
82. WIKTOR CZYŻEWSKI MOSM Tychy 8 44 5.50
83. Kacper Wójciga Basket Hills Bielsko-Biała 7 43 6.14
84. MARCEL MARKS KS Pogoń Ruda Śląska 5 42 8.40
85. Dominik Tórz UKS MOSM Bytom II 12 40 3.33
86. Piotr Tabaszewski KS Pogoń Ruda Śląska 6 38 6.33
87. Marcel Flis MKS Dąbrowa Górnicza 11 37 3.36
88. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 10 37 3.70
89. Robert Mulka MCKiS Jaworzno 5 36 7.20
90. Patryk Ludwiński UKS MOSM Bytom 12 35 2.92
91. Mirosław Halamoda KS Pogoń Ruda Śląska 5 34 6.80
92. Jakub Reich UKS MOSM Bytom 12 34 2.83
93. Emmanuel Johnson MKKS Rybnik 10 33 3.30
94. Dawid Balcer STELA Cieszyn 12 31 2.58
95. Franciszek Wręga MKS Dąbrowa Górnicza 11 31 2.82
96. Antoni Mikłusiak Basket Hills Bielsko-Biała 7 31 4.43
97. MAREK HALAMODA KS Pogoń Ruda Śląska 7 30 4.29
98. Nataniel Jankowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 30 4.29
99. Tymoteusz Herda MOSM Tychy 9 30 3.33
100. Paweł Całka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 29 2.64
101. Paweł Grzywacz MOSM Tychy 14 29 2.07
102. Kuba Żurek MKS Wodzisław Śląski 13 29 2.23
103. Kacper Bartyzel Basket Hills Bielsko-Biała 6 28 4.67
104. Adam Kusa Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 27 2.45
105. Kacper Litwinowicz UKS Jedynka Niemodlin 12 26 2.17
106. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 5 26 5.20
107. Marcin Stypka MKS Dąbrowa Górnicza 13 26 2.00
108. Michał Malak STELA Cieszyn 12 26 2.17
109. Patryk Kwiczala STELA Cieszyn 10 25 2.50
110. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 25 2.78
111. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 9 21 2.33
112. Wojciech Banot STELA Cieszyn 12 21 1.75
113. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 12 20 1.67
114. Paweł Fragstein KS Pogoń Ruda Śląska 4 20 5.00
115. Filip Wandzel Basket Hills Bielsko-Biała 7 20 2.86
116. Jakub Lesiak MKS Dąbrowa Górnicza 9 17 1.89
117. Mateusz Seweryn MKKS Rybnik 12 16 1.33
118. Dawid Kaniecki MKS MOS Katowice 10 15 1.50
119. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom II 11 15 1.36
120. Mateusz Wilczek MKKS Rybnik 11 15 1.36
121. Maksymilian Steczek Basket Hills Bielsko-Biała 7 14 2.00
122. Aleksander Bazański MKKS Rybnik 8 14 1.75
123. Krystian Majda MCKiS Jaworzno 8 13 1.63
124. Szymon Golik KS Pogoń Ruda Śląska 8 13 1.63
125. Piotr Gwiazda MKS MOS Katowice 8 13 1.63
126. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 6 12 2.00
127. Oliwier Łopaciński UKS MOSM Bytom II 10 12 1.20
128. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 9 12 1.33
129. Ryszard Przybylski UKS Jedynka Niemodlin 8 12 1.50
130. Bartosz Wędrychowicz MKS Dąbrowa Górnicza 8 12 1.50
131. Łukasz Nakielny MCKiS Jaworzno 7 12 1.71
132. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 7 11 1.57
133. Mateusz Budzicz MOSM Tychy 8 11 1.38
134. Jan Forfecki MOSM Tychy 9 11 1.22
135. Jakub Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 8 10 1.25
136. Krzysztof Bochenek MCKiS Jaworzno 8 10 1.25
137. Mateusz Jamrozik MKS MOS Katowice 9 10 1.11
138. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 13 10 0.77
139. Grzegorz Frymus MKS Dąbrowa Górnicza 8 9 1.13
140. Jakub Lewandowski MKS MOS Katowice 7 9 1.29
141. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 7 9 1.29
142. Jakub Wikło Basket Hills Bielsko-Biała 7 9 1.29
143. Marek Ilnicki MKS MOS Katowice 8 9 1.13
144. Jakub Kopyto KS Pogoń Ruda Śląska 8 9 1.13
145. Jakub Jeleń Basket Hills Bielsko-Biała 4 9 2.25
146. Igor Jarocki UKS Jedynka Niemodlin 10 9 0.90
147. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 5 8 1.60
148. Melsik Sargsyan MCKiS Jaworzno 9 8 0.89
149. Kacper Kratiuk MKS MOS Katowice 9 7 0.78
150. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 5 7 1.40
151. Paweł Malczewski MKS Wodzisław Śląski 9 7 0.78
152. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 5 6 1.20
153. Szymon Kmera MKS MOS Katowice 8 6 0.75
154. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom II 9 5 0.56
155. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom II 7 5 0.71
156. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom II 7 5 0.71
157. Franciszek Wróbel Basket Hills Bielsko-Biała 7 4 0.57
158. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 6 4 0.67
159. Kosma Kolarczyk MKS Wodzisław Śląski 9 4 0.44
160. Franciszek Otorowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 4 0.50
161. Marcel Zych KS Pogoń Ruda Śląska 8 4 0.50
162. Daniel Gerula UKS Jedynka Niemodlin 7 4 0.57
163. Michał Tyrpa MCKiS Jaworzno 6 2 0.33
164. Hubert Heinrich Basket Hills Bielsko-Biała 7 2 0.29
165. Leonard Głażewski Basket Hills Bielsko-Biała 7 2 0.29
166. Kacper Głowacz MCKiS Jaworzno 8 2 0.25
167. Antoni Rynkiewicz MCKiS Jaworzno 7 2 0.29
168. Dawid Wątroba MCKiS Jaworzno 7 1 0.14
169. Łukasz Maliszczak MCKiS Jaworzno 5 1 0.20
170. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 5 0 0.00
171. Kacper Makarewicz UKS Jedynka Niemodlin 7 0 0.00
172. Szymon Tomaszewicz MKS MOS Katowice 6 0 0.00
173. Mateusz Nowak KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL