Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
10.10.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MKS MOS Katowice 118:29
10.10.2019 18:00 MKKS Rybnik - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 128:24
10.10.2019 18:00 STELA Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 60:57
10.10.2019 18:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 75:62
10.10.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 32:78
10.10.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska 74:24
12.12.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - MCKiS Jaworzno --:--
17.10.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MOSM Tychy --:--
17.10.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MKKS Rybnik --:--
17.10.2019 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - STELA Cieszyn --:--
17.10.2019 18:00 MKS MOS Katowice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
17.10.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - MKS Wodzisław Śląski --:--
17.10.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKS Strzelce Opolskie --:--
17.10.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
21.10.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOSM Bytom --:--
21.10.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Jaworzno --:--
21.10.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
21.10.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
21.10.2019 18:00 MKKS Rybnik - MKS MOS Katowice --:--
21.10.2019 18:00 STELA Cieszyn - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
21.10.2019 18:30 MOSM Tychy - Żorska Akademia Koszykówki --:--
24.10.2019 UKS MOSM Bytom - MKS Wodzisław Śląski --:--
24.10.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MKS Strzelce Opolskie --:--
24.10.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
24.10.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
24.10.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - STELA Cieszyn --:--
24.10.2019 18:00 MKS MOS Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
24.10.2019 18:00 MKKS Rybnik - MOSM Tychy --:--
31.10.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
31.10.2019 MKS Dąbrowa Górnicza - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
31.10.2019 18:00 STELA Cieszyn - MKKS Rybnik --:--
31.10.2019 18:30 MOSM Tychy - MKS MOS Katowice --:--
31.10.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
31.10.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
04.11.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom --:--
07.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
07.11.2019 18:00 MKS MOS Katowice - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
07.11.2019 18:00 MKKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
07.11.2019 18:30 MOSM Tychy - STELA Cieszyn --:--
07.11.2019 UKS MOSM Bytom - MCKiS Jaworzno --:--
07.11.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
07.11.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - MKS Wodzisław Śląski --:--
14.11.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MOSM Tychy --:--
14.11.2019 MKS Dąbrowa Górnicza - MKKS Rybnik --:--
14.11.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - Żorska Akademia Koszykówki --:--
14.11.2019 18:00 STELA Cieszyn - MKS MOS Katowice --:--
14.11.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
14.11.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - UKS MOSM Bytom --:--
25.11.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie --:--
18.11.2019 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy --:--
18.11.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - STELA Cieszyn --:--
18.11.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKKS Rybnik --:--
18.11.2019 18:00 MKS MOS Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
18.11.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - MKS Strzelce Opolskie --:--
18.11.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Wodzisław Śląski --:--
18.11.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
21.11.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS MOS Katowice --:--
21.11.2019 18:00 STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
21.11.2019 18:00 MKKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki --:--
21.11.2019 18:30 MOSM Tychy - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
21.11.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
21.11.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - UKS MOSM Bytom --:--
21.11.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - MCKiS Jaworzno --:--
28.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy --:--
28.11.2019 MKS Dąbrowa Górnicza - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
28.11.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - STELA Cieszyn --:--
28.11.2019 18:00 MKS MOS Katowice - MKKS Rybnik --:--
28.11.2019 UKS MOSM Bytom - MKS Strzelce Opolskie --:--
28.11.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
28.11.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKS Wodzisław Śląski --:--
05.12.2019 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS MOS Katowice --:--
05.12.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
05.12.2019 18:00 STELA Cieszyn - Żorska Akademia Koszykówki --:--
05.12.2019 18:30 MOSM Tychy - MKKS Rybnik --:--
05.12.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
05.12.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - UKS MOSM Bytom --:--
09.12.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
12.12.2019 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
12.12.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
12.12.2019 18:00 MKS MOS Katowice - MOSM Tychy --:--
12.12.2019 18:00 MKKS Rybnik - STELA Cieszyn --:--
12.12.2019 UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
12.12.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MKS Wodzisław Śląski --:--
12.12.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MCKiS Jaworzno --:--
16.12.2019 MKS Dąbrowa Górnicza - Żorska Akademia Koszykówki --:--
16.12.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKKS Rybnik --:--
16.12.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKS MOS Katowice --:--
16.12.2019 18:00 STELA Cieszyn - MOSM Tychy --:--
16.12.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - UKS MOSM Bytom --:--
16.12.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
16.12.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - MKS Strzelce Opolskie --:--
19.12.2019 Żorska Akademia Koszykówki - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
19.12.2019 18:00 MKS MOS Katowice - STELA Cieszyn --:--
19.12.2019 18:00 MKKS Rybnik - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
19.12.2019 18:30 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
19.12.2019 UKS MOSM Bytom - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
19.12.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
19.12.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MCKiS Jaworzno --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL