Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Szecel MKS Strzelce Opolskie 11 256 23.27
2. Wiktoria Trznadel MKS MOS Katowice I 11 242 22.00
3. Milena Mielcarz MKS MOS Katowice I 12 189 15.75
4. Angelika Górniak UKS MOSM Bytom 12 186 15.50
5. Martyna Miedza UKS MOSM Bytom 8 171 21.38
6. Małgorzata Kopel MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 12 165 13.75
7. Dominika Bednarek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 154 19.25
8. Sandra Hracka ISWJ Wisła 10 152 15.20
9. Kamila Załęska KSK Stal Brzeg 12 149 12.42
10. Martyna Kanarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 146 12.17
11. Natalia Faber KS Pogoń Ruda Śląska 11 145 13.18
12. Majka Stefaniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 141 14.10
13. Oliwia Bęben ISWJ Wisła, MKS MOS Katowice I 12 138 11.50
14. Karolina Jankowska MKS MOS Katowice I 12 136 11.33
15. Pola Popowicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 133 12.09
16. Paulina Zuza UKS MOSM Bytom 12 132 11.00
17. Laura Stukator ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 128 11.64
18. Agata Bąk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 127 11.55
19. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 10 127 12.70
20. Kinga Dosa KS Pogoń Ruda Śląska 13 126 9.69
21. Maja Frąckiewicz MKS MOS Katowice I 12 125 10.42
22. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 10 119 11.90
23. Martyna Studzińska KSK Stal Brzeg, MKS Strzelce Opolskie 10 112 11.20
24. Maja Pyrdoł MKS MOS Katowice II 11 112 10.18
25. Katarzyna Piorun MKS MOS Katowice II 11 95 8.64
26. Maja Wołkowycka MKS MOS Katowice II 11 94 8.55
27. Anna Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 91 10.11
28. Julia Michalska KSK Stal Brzeg 11 81 7.36
29. Marta Grabska ISWJ Wisła 10 75 7.50
30. Aleksandra Gazda KSK Stal Brzeg 8 75 9.38
31. Julia Gracz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 74 6.17
32. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 11 71 6.45
33. Paulina Krukowska MKS Strzelce Opolskie 9 69 7.67
34. Wiktoria Pawlus ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 69 6.27
35. Natalia Gola MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 68 5.67
36. Amelia Kostyra MKS Strzelce Opolskie 10 66 6.60
37. Martyna Gandziarowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 65 5.42
38. Victoria Zebzda MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 9 62 6.89
39. Zofia Gołębiewska MKS Strzelce Opolskie 10 62 6.20
40. Oliwia Toboła KS Pogoń Ruda Śląska 10 61 6.10
41. Hanna Klamka KSK Stal Brzeg 11 61 5.55
42. Nicole Mazur UKS MOSM Bytom 12 59 4.92
43. Julia Mróz KS Pogoń Ruda Śląska 12 53 4.42
44. Martyna Gozdek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 51 6.38
45. Wiktoria Majgier KSK Stal Brzeg 12 49 4.08
46. Paulina Urbańczyk UKS MOSM Bytom 11 49 4.45
47. Alicja Augustyniak KS Pogoń Ruda Śląska 12 48 4.00
48. Urszula Słupska MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 8 48 6.00
49. Sandra Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 13 47 3.62
50. Kaja Ziemińska KSK Stal Brzeg 7 44 6.29
51. Vanessa Turek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 7 43 6.14
52. Agata Martynek ISWJ Wisła 9 43 4.78
53. Dominika Góreczna UKS MOSM Bytom 11 41 3.73
54. Amelia Wołkowska KSK Stal Brzeg 11 40 3.64
55. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 8 37 4.63
56. Paulina Raudner ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 36 3.27
57. Liliana Arsenicz ISWJ Wisła 8 35 4.38
58. Laura Brawańska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 33 3.00
59. Joanna Hanik ISWJ Wisła 7 33 4.71
60. Otylia Kabelis MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 10 33 3.30
61. Katarzyna Mazur MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 9 32 3.20
62. Jagoda Brzyska MKS MOS Katowice I 8 30 3.75
63. Laura Domańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 27 2.25
64. Wiktoria Dratwińska ISWJ Wisła 10 26 2.60
65. Maja Białoń MKS Strzelce Opolskie 11 26 2.36
66. Daria Gajos MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 24 2.18
67. Anna Mazur MKS MOS Katowice I 8 23 2.88
68. Sandra Kielak KS Pogoń Ruda Śląska 12 21 1.75
69. Julia Bączkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 21 2.10
70. Weronika Rosół KSK Stal Brzeg 12 20 1.67
71. Magda Barabasz ISWJ Wisła 8 20 2.50
72. Marta Tiszbierek-Gawlik MKS Strzelce Opolskie 8 17 2.13
73. Martyna Klimas MKS MOS Katowice II 8 16 2.00
74. Katarzyna Dziendziel ISWJ Wisła 10 16 1.60
75. Emilia Kowalska KS Pogoń Ruda Śląska 7 15 2.14
76. Oliwia Skwarska MKS MOS Katowice II 10 14 1.40
77. Zofia Wójcik MKS Strzelce Opolskie 7 12 1.71
78. Wanessa Kozłowska UKS MOSM Bytom 12 12 1.00
79. Weronika Szewczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 11 1.38
80. Kinga Halamoda KS Pogoń Ruda Śląska 12 10 0.83
81. Wiktoria Śleboda UKS MOSM Bytom 11 10 0.91
82. Wiktoria Matysiak UKS MOSM Bytom 12 10 0.83
83. Agata Kasprzycka KSK Stal Brzeg 7 9 1.29
84. Wanesa Drankowska KSK Stal Brzeg 6 8 1.33
85. Natalia Szczygieł KS Pogoń Ruda Śląska 13 8 0.62
86. Julia Mochocka KS Pogoń Ruda Śląska 9 8 0.89
87. Kinga Wylenżek UKS MOSM Bytom 11 5 0.45
88. Barbara Pudlik UKS MOSM Bytom 10 4 0.40
89. Julia Kożuch ISWJ Wisła 7 4 0.57
90. Wiktoria Danicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 4 0.40
91. Nicola Franke KS Pogoń Ruda Śląska 10 4 0.40
92. Monika Lewtak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 4 0.36
93. Anna Tim MKS MOS Katowice II 8 2 0.25
94. Julia Domeredzka MKS Strzelce Opolskie 7 0 0.00
95. Zofia Owczarczyk MKS MOS Katowice II 11 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL