Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Oliwia Keller RMKS Rybnik 13 348 26.77
2. Martyna Gozdek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 220 18.33
3. Sandra Hracka ISWJ Wisła 10 209 20.90
4. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 10 187 18.70
5. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice 12 179 14.92
6. Maja Szafrańska KSK Stal Brzeg 10 148 14.80
7. Urszula Słupska MKS MOS Katowice 11 147 13.36
8. Martyna Miedza UKS MOSM Bytom 7 145 20.71
9. Karolina Marszałek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 143 13.00
10. Natalia Jankowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 135 11.25
11. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 119 9.92
12. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec 12 116 9.67
13. Martyna Wowra RMKS Rybnik 13 114 8.77
14. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 10 113 11.30
15. Wanesa Drankowska KSK Stal Brzeg 9 112 12.44
16. Otylia Kabelis MKS MOS Katowice 12 111 9.25
17. Sandra Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 10 111 11.10
18. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 10 109 10.90
19. Nikola Radwańska MKS MOS Katowice 12 105 8.75
20. Alicja Roś RMKS Rybnik 13 103 7.92
21. Agnieszka Szczepańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 101 8.42
22. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 100 8.33
23. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec 10 99 9.90
24. Zuzanna Grosicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 95 7.92
25. Patrycja Pendziałek RMKS Rybnik 13 94 7.23
26. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 13 93 7.15
27. Emilia Kowalska KS Pogoń Ruda Śląska 10 92 9.20
28. Agata Kasprzycka KSK Stal Brzeg 10 87 8.70
29. Wiktoria Poloczek UKS MOSM Bytom 9 86 9.56
30. ALEKSANDRA NAKIELSKA RMKS Rybnik 13 85 6.54
31. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 11 85 7.73
32. Agata Martynek ISWJ Wisła 10 84 8.40
33. Joanna Hanik ISWJ Wisła 8 83 10.38
34. Maja Gańczarczyk-Dec ISWJ Wisła 10 82 8.20
35. Patrycja Wilgosiewicz MKS MOS Katowice 11 81 7.36
36. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec 10 81 8.10
37. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 80 6.67
38. Sylwia Kak MKS MOS Katowice 11 79 7.18
39. Kinga Karwot ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 78 6.50
40. Nikola Czakańska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 78 8.67
41. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec 12 75 6.25
42. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec 12 73 6.08
43. Wiktoria Pankiewicz KSK Stal Brzeg 9 66 7.33
44. Nicola Franke KS Pogoń Ruda Śląska 10 66 6.60
45. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec 10 63 6.30
46. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 63 5.73
47. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec 11 61 5.55
48. Kinga Witek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 60 5.00
49. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 60 6.00
50. Zofia Ratajczak Zagłębie Sosnowiec 6 58 9.67
51. Weronika Pituła KSK Stal Brzeg 9 58 6.44
52. Lena Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 56 5.09
53. Julia Szafraniec Zagłębie Sosnowiec 7 54 7.71
54. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 53 4.82
55. Oliwia Nowak MKS MOS Katowice 12 52 4.33
56. Martyna Pluta ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 51 4.25
57. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec 12 50 4.17
58. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 48 4.00
59. Julia Kożuch ISWJ Wisła 9 44 4.89
60. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec 11 43 3.91
61. Amelia Jadwiszczok MKS MOS Katowice 12 43 3.58
62. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 13 42 3.23
63. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec 11 41 3.73
64. Natalia Bromblik MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 36 3.60
65. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 7 32 4.57
66. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 10 32 3.20
67. Zuzanna Madzia ISWJ Wisła 10 32 3.20
68. Paulina Daszkiewicz UKS MOSM Bytom 10 32 3.20
69. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 9 31 3.44
70. Paulina Mizera KSK Stal Brzeg 8 31 3.88
71. Natalia Cieśniarska KSK Stal Brzeg 10 31 3.10
72. Wiktoria Harmata Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 30 5.00
73. Alicja Cerazy UKS MOSM Bytom 8 29 3.63
74. Maja Więcek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 28 3.11
75. Żaklina Błatoń ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 24 2.67
76. Nicole Skwarska MKS MOS Katowice 10 23 2.30
77. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 5 23 4.60
78. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 6 22 3.67
79. Emilia Kieliszek UKS MOSM Bytom 9 22 2.44
80. Lena Master Zagłębie Sosnowiec 7 20 2.86
81. Julia Sznajder MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 20 1.67
82. Amelia Wojsa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 20 3.33
83. Sara Rusek KS Pogoń Ruda Śląska 8 19 2.38
84. Maja Trzewicarz MKS MOS Katowice 10 19 1.90
85. Julia Kotulska MKS MOS Katowice 12 18 1.50
86. Zofia Paluch Zagłębie Sosnowiec 6 17 2.83
87. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 10 16 1.60
88. Wiktoria Nyczaj KSK Stal Brzeg 9 15 1.67
89. Martyna Mikołajczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 15 2.14
90. Oliwia Zielonka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 11 14 1.27
91. Laura Galikowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 13 2.17
92. Emilia Dyjankiewicz KS Pogoń Ruda Śląska 9 13 1.44
93. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 8 12 1.50
94. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 9 12 1.33
95. Natalia Kołkowska KSK Stal Brzeg 5 12 2.40
96. Nicol Zagrabska UKS MOSM Bytom 8 11 1.38
97. Maja Deka UKS MOSM Bytom 10 11 1.10
98. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 10 11 1.10
99. Amelia Słowiok ISWJ Wisła 8 10 1.25
100. Małgorzata Piwoda KSK Stal Brzeg 5 10 2.00
101. Maja Adamkiewicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 10 1.67
102. Julia Strzałka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 10 1.25
103. Julia Budzowska KSK Stal Brzeg 7 10 1.43
104. Karolina Sznajder MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 8 0.67
105. Wiktoria Wijas Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 8 0.89
106. Agata Karlikowska KSK Stal Brzeg 5 7 1.40
107. Maria Scąber KSK Stal Brzeg 7 7 1.00
108. Zuzanna Jakielaszek RMKS Rybnik 7 7 1.00
109. Milena Paczkowska RMKS Rybnik 13 6 0.46
110. Martyna Krawczyk KSK Stal Brzeg 8 6 0.75
111. Wiktoria Furmanek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 4 0.67
112. Monika Jagła Zagłębie Sosnowiec 6 4 0.67
113. Marta Gomuła UKS MOSM Bytom 6 4 0.67
114. Nikola Gawlas KSK Stal Brzeg 8 4 0.50
115. Angelika Gawlik KS Pogoń Ruda Śląska 9 3 0.33
116. Zuzanna Cygan ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 7 2 0.29
117. Maja Jabłoniak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 2 0.22
118. Julia Czyżycka KS Pogoń Ruda Śląska 9 0 0.00
119. Aleksandra Paszek UKS MOSM Bytom 5 0 0.00
120. Emilia Ulczok Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL