Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Julia Szafraniec SP13 Piekary Śląskie 11 296 26.91
2. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 10 222 22.20
3. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 10 205 20.50
4. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec II 11 191 17.36
5. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 9 189 21.00
6. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec I 9 159 17.67
7. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec I 10 152 15.20
8. Sara Hołomek ISWJ Wisła 10 148 14.80
9. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 146 18.25
10. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec II 9 146 16.22
11. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec II 11 143 13.00
12. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 10 131 13.10
13. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec II 11 129 11.73
14. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 10 124 12.40
15. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec I 12 124 10.33
16. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec II 11 124 11.27
17. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 11 120 10.91
18. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec I 11 117 10.64
19. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 116 11.60
20. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 115 11.50
21. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 112 10.18
22. Paulina Malorny SP13 Piekary Śląskie 12 110 9.17
23. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec I 9 110 12.22
24. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec II 10 109 10.90
25. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 8 106 13.25
26. Lena Master Zagłębie Sosnowiec I 12 105 8.75
27. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 104 13.00
28. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 103 10.30
29. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 11 100 9.09
30. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 7 93 13.29
31. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 89 9.89
32. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 87 7.91
33. Milena Widenka ISWJ Wisła 10 85 8.50
34. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec II 9 85 9.44
35. Martyna Laskowska ISWJ Wisła 10 83 8.30
36. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 10 81 8.10
37. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 10 80 8.00
38. Nikola Mamok SP13 Piekary Śląskie 12 78 6.50
39. Agata Kolendo SP13 Piekary Śląskie 12 73 6.08
40. Weronika Wylężek SP13 Piekary Śląskie 11 73 6.64
41. Oliwia Uciecha Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 72 7.20
42. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 9 72 8.00
43. Justyna Szuler Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 70 7.00
44. Monika Jagła Zagłębie Sosnowiec I 12 66 5.50
45. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 8 65 8.13
46. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 9 63 7.00
47. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec I 10 62 6.20
48. Anna Mikler ISWJ Wisła 10 61 6.10
49. Milena Maciejczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 60 6.00
50. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 10 56 5.60
51. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 11 56 5.09
52. Magdalena Trlik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 54 5.40
53. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 54 6.75
54. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 6 54 9.00
55. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 53 6.63
56. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 53 6.63
57. Nadia Połętek UKS Orzeł Jaworzno 8 51 6.38
58. Emilia Bojda Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 49 5.44
59. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 8 49 6.13
60. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 47 5.88
61. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 9 47 5.22
62. Sandra Piotrowicz Zagłębie Sosnowiec I 11 46 4.18
63. Zuzanna Hoc MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 46 5.75
64. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 10 43 4.30
65. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 42 3.82
66. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 6 41 6.83
67. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 10 40 4.00
68. NOEMI GRABIEC Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 40 4.44
69. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 10 40 4.00
70. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 10 39 3.90
71. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 10 39 3.90
72. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 8 39 4.88
73. Joanna Kaczmarek SP13 Piekary Śląskie 12 39 3.25
74. Martyna Cichy Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 38 3.80
75. Wiktoria Balicka SP13 Piekary Śląskie 12 38 3.17
76. Maria Wróbel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 38 3.80
77. Justyna Wrzosek UKS MOSM Bytom 9 37 4.11
78. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 9 37 4.11
79. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 34 3.78
80. Karolina Gałązka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 34 4.25
81. Wiktoria Gawlak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 32 3.20
82. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 32 3.56
83. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 32 4.00
84. Giulia Picari ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 32 3.20
85. Maria Lubecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 31 3.88
86. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 7 31 4.43
87. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 7 30 4.29
88. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 10 30 3.00
89. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 7 30 4.29
90. Martryna Zakrzewska KS Pogoń Ruda Śląska 8 30 3.75
91. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec I 10 30 3.00
92. Maja Wronka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 29 3.22
93. Emilia Kania Zagłębie Sosnowiec II 11 29 2.64
94. Jenifer Domagalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 29 3.63
95. Maja Żurawel MKS Strzelce Opolskie 9 28 3.11
96. Emilia Machej Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 28 3.50
97. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 8 27 3.38
98. Weronika Łabaj SP13 Piekary Śląskie 10 26 2.60
99. Julia Kluf UKS MOSM Bytom 8 26 3.25
100. Martyna Malorny SP13 Piekary Śląskie 12 26 2.17
101. Natalia Bojarska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 25 3.57
102. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 8 25 3.13
103. MARTYNA KUBIEŃ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 24 3.43
104. Maja Pilarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 24 3.00
105. Hanna Bartoś Zagłębie Sosnowiec I 11 24 2.18
106. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 23 1.92
107. Julia Wawrzyniak UKS Orzeł Jaworzno 8 23 2.88
108. Milena Tekieli Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 23 2.56
109. Maja Grochowicz UKS MOSM Bytom 6 23 3.83
110. Anna Palus KS Pogoń Ruda Śląska 9 22 2.44
111. Wiktoria Ponikiwska SP13 Piekary Śląskie 12 22 1.83
112. Oliwia Olesik KS Pogoń Ruda Śląska 10 22 2.20
113. HANNA DUDARZ MKS Strzelce Opolskie 11 22 2.00
114. Olga Rączka UKS Orzeł Jaworzno 8 22 2.75
115. Nicol Zagrabska UKS MOSM Bytom 5 21 4.20
116. Małgorzata Połap KS Pogoń Ruda Śląska 11 21 1.91
117. Natasza Litkowycz UKS Orzeł Jaworzno 8 21 2.63
118. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 21 3.00
119. Julianna Łuc RMKS Rybnik 9 20 2.22
120. Kinga Forajter RMKS Rybnik 8 20 2.50
121. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 20 2.22
122. Oliwia Gasińska Zagłębie Sosnowiec II 8 19 2.38
123. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 9 19 2.11
124. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 10 19 1.90
125. Alicja Szczerbowska Zagłębie Sosnowiec II 9 18 2.00
126. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 11 18 1.64
127. Wiktoria Cieślar ISWJ Wisła 9 18 2.00
128. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 17 1.55
129. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 10 17 1.70
130. Deborah Donato UKS Orzeł Jaworzno 8 16 2.00
131. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 9 16 1.78
132. Zofia Paliga MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 6 15 2.50
133. Oliwia Dratwińska Zagłębie Sosnowiec I 11 14 1.27
134. Weronika Górka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 14 1.40
135. Roksana Wrona RMKS Rybnik 9 14 1.56
136. Aleksandra Dąbrowska Zagłębie Sosnowiec I 10 13 1.30
137. Julia Kwak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 12 1.33
138. Zuzanna Jakielaszek RMKS Rybnik 6 12 2.00
139. Maja Karwot RMKS Rybnik 6 12 2.00
140. Milena Raudner RMKS Rybnik 6 12 2.00
141. Maja Stajak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 7 12 1.71
142. KLAUDIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 12 1.71
143. Natalia Mittas UKS MOSM Bytom 10 12 1.20
144. Aleksandra Paszek UKS MOSM Bytom 7 12 1.71
145. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 11 11 1.00
146. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 9 10 1.11
147. Cansu Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 10 1.11
148. Natalia Wilkosz SP13 Piekary Śląskie 9 10 1.11
149. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 5 10 2.00
150. MAJA RASZKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 9 1.00
151. Aleksandra Gorajczyk KS Pogoń Ruda Śląska 6 9 1.50
152. Olimpia Buchczyk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 7 9 1.29
153. Zuzanna Uliniarz Zagłębie Sosnowiec II 9 9 1.00
154. Emilia Chrobak MKS Strzelce Opolskie 9 8 0.89
155. WIKTORIA DĄBROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 8 1.33
156. Milena Skupień ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 8 0.89
157. Oliwia Suchecka SP13 Piekary Śląskie 9 7 0.78
158. Zuzanna Zych MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 4 6 1.50
159. Wiktoria Szczepankiewicz UKS MOSM Bytom 6 6 1.00
160. Oliwia Głodny KS Pogoń Ruda Śląska 8 6 0.75
161. Julia Wojewodzic Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 6 0.86
162. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 6 6 1.00
163. Dominika Gomuła UKS MOSM Bytom 7 6 0.86
164. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 5 0.63
165. Kinga Gwiaździńska Żorska Akademia Koszykówki 6 5 0.83
166. Maria Pilch ISWJ Wisła 6 5 0.83
167. PATRYCJA WÓJCIK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 5 0.83
168. Milena Szałaj Żorska Akademia Koszykówki 5 4 0.80
169. Wiktoria Buczyńska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 4 0.57
170. Odetta Łypik UKS MOSM Bytom 8 4 0.50
171. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 6 4 0.67
172. Aleksandra Bącela UKS Orzeł Jaworzno 7 4 0.57
173. Julia Cichoń ISWJ Wisła 8 4 0.50
174. Martyna Zymek UKS Piłsudczyk Brzeg 9 4 0.44
175. Zuzanna Fajler Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 4 0.36
176. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 7 3 0.43
177. OLIWIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 5 3 0.60
178. Bogna Borowska UKS Orzeł Jaworzno 8 2 0.25
179. Milena Graca MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 6 2 0.33
180. Julia Kruzel UKS MOSM Bytom 7 2 0.29
181. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 2 0.20
182. Wiktoria Mozoła UKS Piłsudczyk Brzeg 10 2 0.20
183. Amelia Ziętek UKS Orzeł Jaworzno 7 2 0.29
184. Maja Wodiany UKS Piłsudczyk Brzeg 7 2 0.29
185. Wiktoria Badura Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 2 0.33
186. Maja Zawalich Zagłębie Sosnowiec II 6 1 0.17
187. Maja Sempik UKS Piłsudczyk Brzeg 6 0 0.00
188. Lena Buczek SP13 Piekary Śląskie 9 0 0.00
189. Emilia Rek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 0 0.00
190. Melania Pilch ISWJ Wisła 6 0 0.00
191. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0 0.00
192. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 0 0.00
193. Lidia Cieślar ISWJ Wisła 5 0 0.00
194. Julia Kravchenko UKS Orzeł Jaworzno 4 0 0.00
195. Sonia Moćko UKS Orzeł Jaworzno 8 0 0.00
196. Julia Saganek MKS Strzelce Opolskie 8 0 0.00
197. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 8 0 0.00
198. Adrianna Urbańczyk UKS MOSM Bytom 8 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL