Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Straty suma Straty śr.
1. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 0.00
2. Maja Zawalich Zagłębie Sosnowiec II 6 0.00
3. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 0.00
4. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec II 11 0.00
5. Natalia Mittas UKS MOSM Bytom 10 0.00
6. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 11 0.00
7. Milena Maciejczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 0.00
8. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 9 0.00
9. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 10 0.00
10. Nikola Mamok SP13 Piekary Śląskie 15 0.00
11. Oliwia Dratwińska Zagłębie Sosnowiec I 13 0.00
12. Oliwia Olesik KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
13. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 0.00
14. Julia Kravchenko UKS Orzeł Jaworzno 5 0.00
15. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 11 0.00
16. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 0.00
17. Wiktoria Mozoła UKS Piłsudczyk Brzeg 11 0.00
18. Natalia Bojarska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
19. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 12 0.00
20. HANNA DUDARZ MKS Strzelce Opolskie 13 0.00
21. Milena Raudner RMKS Rybnik 8 0.00
22. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 12 0.00
23. Wiktoria Balicka SP13 Piekary Śląskie 15 0.00
24. Maja Stajak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 0.00
25. NOEMI GRABIEC Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 0.00
26. Sonia Moćko UKS Orzeł Jaworzno 9 0.00
27. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 12 0.00
28. WIKTORIA DĄBROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 0.00
29. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
30. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec II 11 0.00
31. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
32. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 13 0.00
33. Emilia Bojda Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 13 0.00
34. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 10 0.00
35. Emilia Kania Zagłębie Sosnowiec II 12 0.00
36. Oliwia Głodny KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
37. Paulina Malorny SP13 Piekary Śląskie 15 0.00
38. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec I 13 0.00
39. Amelia Ziętek UKS Orzeł Jaworzno 7 0.00
40. Wiktoria Cieślar ISWJ Wisła 10 0.00
41. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 12 0.00
42. Julia Saganek MKS Strzelce Opolskie 10 0.00
43. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
44. Maja Wodiany UKS Piłsudczyk Brzeg 7 0.00
45. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
46. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
47. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 0.00
48. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 13 0.00
49. Natalia Wilkosz SP13 Piekary Śląskie 12 0.00
50. Hana Daczkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
51. KLAUDIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 0.00
52. Kinga Gwiaździńska Żorska Akademia Koszykówki 8 0.00
53. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00
54. Maria Pilch ISWJ Wisła 8 0.00
55. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 11 0.00
56. Milena Tekieli Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 0.00
57. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
58. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 12 0.00
59. Zuzanna Uliniarz Zagłębie Sosnowiec II 10 0.00
60. Agata Kolendo SP13 Piekary Śląskie 15 0.00
61. Hanna Bartoś Zagłębie Sosnowiec I 14 0.00
62. Milena Skupień ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 0.00
63. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 11 0.00
64. Natasza Litkowycz UKS Orzeł Jaworzno 9 0.00
65. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 12 0.00
66. Julia Wojewodzic Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
67. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 10 0.00
68. Wiktoria Gawlak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 0.00
69. Justyna Wrzosek UKS MOSM Bytom 11 0.00
70. Weronika Górka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 0.00
71. Joanna Kaczmarek SP13 Piekary Śląskie 15 0.00
72. Jenifer Domagalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 0.00
73. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 0.00
74. Roksana Wrona RMKS Rybnik 10 0.00
75. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec II 12 0.00
76. Julia Cichoń ISWJ Wisła 9 0.00
77. Julia Kruzel UKS MOSM Bytom 10 0.00
78. Maja Żurawel MKS Strzelce Opolskie 9 0.00
79. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec I 14 0.00
80. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00
81. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 13 0.00
82. Maria Wróbel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 0.00
83. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 9 0.00
84. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
85. Aleksandra Dąbrowska Zagłębie Sosnowiec I 12 0.00
86. Martryna Zakrzewska KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
87. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 0.00
88. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec I 13 0.00
89. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 11 0.00
90. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 0.00
91. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 11 0.00
92. Wiktoria Badura Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00
93. Martyna Zymek UKS Piłsudczyk Brzeg 10 0.00
94. Zuzanna Fajler Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0.00
95. Dominika Gomuła UKS MOSM Bytom 10 0.00
96. Monika Jagła Zagłębie Sosnowiec I 15 0.00
97. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 0.00
98. PATRYCJA WÓJCIK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 0.00
99. Zuzanna Hoc MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 0.00
100. Martyna Laskowska ISWJ Wisła 13 0.00
101. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 0.00
102. Adrianna Urbańczyk UKS MOSM Bytom 11 0.00
103. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
104. Aleksandra Paszek UKS MOSM Bytom 9 0.00
105. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 8 0.00
106. Aleksandra Bącela UKS Orzeł Jaworzno 8 0.00
107. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 10 0.00
108. Emilia Machej Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 0.00
109. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
110. Maja Grochowicz UKS MOSM Bytom 8 0.00
111. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec II 12 0.00
112. Anastazja Paturska KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
113. Weronika Wylężek SP13 Piekary Śląskie 14 0.00
114. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec I 11 0.00
115. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
116. Giulia Picari ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 0.00
117. Kinga Forajter RMKS Rybnik 8 0.00
118. Olga Rączka UKS Orzeł Jaworzno 9 0.00
119. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 11 0.00
120. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00
121. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 0.00
122. Milena Widenka ISWJ Wisła 13 0.00
123. Justyna Szuler Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 0.00
124. Oliwia Suchecka SP13 Piekary Śląskie 11 0.00
125. MARTYNA KUBIEŃ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 0.00
126. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 8 0.00
127. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 0.00
128. Alicja Szczerbowska Zagłębie Sosnowiec II 9 0.00
129. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 0.00
130. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 9 0.00
131. Maria Lubecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 0.00
132. Milena Szałaj Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00
133. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec I 13 0.00
134. Magdalena Trlik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
135. Julia Szafraniec SP13 Piekary Śląskie 12 0.00
136. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec I 14 0.00
137. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 0.00
138. Lena Master Zagłębie Sosnowiec I 15 0.00
139. Milena Graca MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 0.00
140. Maja Sempik UKS Piłsudczyk Brzeg 8 0.00
141. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 12 0.00
142. Wiktoria Szczepankiewicz UKS MOSM Bytom 9 0.00
143. Oliwia Uciecha Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 0.00
144. Lena Buczek SP13 Piekary Śląskie 12 0.00
145. Maja Pilarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 0.00
146. MAJA RASZKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 0.00
147. Emilia Chrobak MKS Strzelce Opolskie 9 0.00
148. Julia Wawrzyniak UKS Orzeł Jaworzno 9 0.00
149. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec II 12 0.00
150. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 12 0.00
151. Sara Hołomek ISWJ Wisła 13 0.00
152. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec II 10 0.00
153. Patrycja Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
154. Martyna Cichy Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 0.00
155. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 8 0.00
156. Oliwia Gasińska Zagłębie Sosnowiec II 9 0.00
157. Aleksandra Gorajczyk KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
158. Weronika Łabaj SP13 Piekary Śląskie 12 0.00
159. Sandra Piotrowicz Zagłębie Sosnowiec I 14 0.00
160. Deborah Donato UKS Orzeł Jaworzno 9 0.00
161. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 12 0.00
162. Wiktoria Buczyńska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00
163. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 12 0.00
164. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
165. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
166. Emilia Rek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 0.00
167. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 12 0.00
168. Zofia Paliga MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 0.00
169. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 0.00
170. Olimpia Buchczyk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 9 0.00
171. Anna Mikler ISWJ Wisła 13 0.00
172. OLIWIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 0.00
173. Odetta Łypik UKS MOSM Bytom 10 0.00
174. Julianna Łuc RMKS Rybnik 11 0.00
175. Anna Palus KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
176. Melania Pilch ISWJ Wisła 9 0.00
177. Bogna Borowska UKS Orzeł Jaworzno 9 0.00
178. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 13 0.00
179. Karolina Gałązka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 0.00
180. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
181. Julia Kluf UKS MOSM Bytom 11 0.00
182. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec II 10 0.00
183. Małgorzata Połap KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00
184. Martyna Malorny SP13 Piekary Śląskie 15 0.00
185. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec I 12 0.00
186. Julia Kwak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 0.00
187. Zuzanna Jakielaszek RMKS Rybnik 8 0.00
188. Nadia Połętek UKS Orzeł Jaworzno 9 0.00
189. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
190. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 6 0.00
191. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00
192. Maja Karwot RMKS Rybnik 7 0.00
193. Cansu Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 0.00
194. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 12 0.00
195. Maja Wronka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 13 0.00
196. Wiktoria Ponikiwska SP13 Piekary Śląskie 13 0.00
197. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 0.00
198. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL