Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
10.10.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie 70:33
10.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - SP13 Piekary Śląskie 50:34
23.10.2019 15:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS MOSM Bytom 53:17
10.10.2019 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - ISWJ Wisła 18:56
22.11.2019 16:45 UKS Orzeł Jaworzno - Zagłębie Sosnowiec II 23:129
10.10.2019 16:30 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 77:73
12.10.2019 13:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - UKS Piłsudczyk Brzeg 60:50
17.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - KS Pogoń Ruda Śląska 112:16
17.10.2019 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Strzelce Opolskie 34:48
17.10.2019 17:00 SP13 Piekary Śląskie - UKS MOSM Bytom 96:32
17.10.2019 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Zagłębie Sosnowiec II 19:90
17.10.2019 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ISWJ Wisła 48:39
17.10.2019 17:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 44:31
04.11.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Żorska Akademia Koszykówki 75:32
24.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec II - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 73:31
24.10.2019 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - UKS Orzeł Jaworzno 20:0
24.10.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - SP13 Piekary Śląskie 44:78
24.10.2019 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Zagłębie Sosnowiec I 10:88
24.10.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOSM Bytom 74:36
24.10.2019 16:30 RMKS Rybnik - UKS Piłsudczyk Brzeg 58:61
24.10.2019 17:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - Żorska Akademia Koszykówki 57:52
31.10.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 35:31
31.10.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - SP13 Piekary Śląskie 24:69
18.11.2019 17:30 UKS MOSM Bytom - Zagłębie Sosnowiec I 0:20
31.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec II - ISWJ Wisła 100:16
31.10.2019 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Orzeł Jaworzno 20:0
31.10.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 52:54
31.10.2019 17:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RMKS Rybnik 92:46
07.11.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom 41:36
07.11.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - MKS Strzelce Opolskie 126:12
07.11.2019 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - SP13 Piekary Śląskie 16:68
07.11.2019 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 35:65
07.11.2019 16:45 UKS Orzeł Jaworzno - ISWJ Wisła 43:78
07.11.2019 17:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS Piłsudczyk Brzeg 90:45
30.11.2019 13:30 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - RMKS Rybnik 49:44
14.11.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - KS Pogoń Ruda Śląska 49:48
14.11.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 37:50
19.12.2019 17:00 SP13 Piekary Śląskie - Zagłębie Sosnowiec I 47:72
14.11.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 78:53
14.11.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - RMKS Rybnik 67:87
14.11.2019 17:30 ISWJ Wisła - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 82:20
02.12.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec II - UKS Orzeł Jaworzno 135:8
21.11.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec I 18:91
21.11.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 35:54
21.11.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - SP13 Piekary Śląskie 38:103
21.11.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec II - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 95:13
21.11.2019 17:30 ISWJ Wisła - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 38:60
21.11.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Piłsudczyk Brzeg 53:69
23.11.2019 13:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 47:68
28.11.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 105:18
28.11.2019 16:30 UKS MOSM Bytom - MKS Strzelce Opolskie 50:55
28.11.2019 17:00 SP13 Piekary Śląskie - KS Pogoń Ruda Śląska 81:39
28.11.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS Rybnik 68:45
03.12.2019 18:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - Żorska Akademia Koszykówki 112:28
28.11.2019 16:45 UKS Orzeł Jaworzno - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 24:66
28.11.2019 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Zagłębie Sosnowiec II 46:75
05.12.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - UKS MOSM Bytom 101:20
05.12.2019 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 42:37
05.12.2019 17:00 SP13 Piekary Śląskie - MKS Strzelce Opolskie 83:46
05.12.2019 16:30 RMKS Rybnik - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 43:75
07.12.2019 13:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Żorska Akademia Koszykówki 20:0
05.12.2019 16:45 UKS Orzeł Jaworzno - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 18:88
05.12.2019 17:30 ISWJ Wisła - Zagłębie Sosnowiec II 20:118
12.12.2019 16:30 UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska 44:76
12.12.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Zagłębie Sosnowiec I 37:82
28.01.2020 17:00 SP13 Piekary Śląskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 51:27
12.12.2019 16:30 RMKS Rybnik - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 72:73
12.12.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 49:57
12.12.2019 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 62:19
12.12.2019 17:30 ISWJ Wisła - UKS Orzeł Jaworzno 105:23
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL