Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
19.10.2019 09:00 MOSM Tychy II - UKS Jedynka Niemodlin 11:50
19.10.2019 10:00 KŚ AZS Kuźnica Katowice - UKS Jedynka Niemodlin 9:59
19.10.2019 11:00 MOSM Tychy II - KŚ AZS Kuźnica Katowice 18:12
19.10.2019 11:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - STELA Cieszyn 45:31
19.10.2019 12:30 STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza 39:41
19.10.2019 13:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MKS Dąbrowa Górnicza 55:23
30.11.2019 13:00 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MKS MOS Katowice --:--
30.11.2019 14:00 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy --:--
30.11.2019 15:00 Żorska Akademia Koszykówki - MKS MOS Katowice --:--
30.11.2019 16:00 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MOSM Tychy --:--
21.12.2019 Basket Hills Bielsko-Biała - UKS MOSM Bytom I --:--
21.12.2019 MCKiS Jaworzno - MKKS Rybnik II --:--
21.12.2019 MCKiS Jaworzno - UKS MOSM Bytom I --:--
21.12.2019 Basket Hills Bielsko-Biała - MKKS Rybnik II --:--
09.11.2019 09:00 MKKS Rybnik - MKS Wodzisław Śląski 49:20
09.11.2019 10:00 MKS Wodzisław Śląski - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 19:12
09.11.2019 11:00 MKKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 56:14
09.11.2019 12:00 MKS Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska 28:29
09.11.2019 13:00 MKKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 62:6
KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II --:--
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - UKS Orzeł Jaworzno --:--
KS Pogoń Ruda Śląska - KS UKS KADET OŚWIĘCIM --:--
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - KS UKS KADET OŚWIĘCIM --:--
KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Orzeł Jaworzno --:--
16.11.2019 08:00 MOSM Tychy - STELA Cieszyn --:--
16.11.2019 09:00 MKS MOS Katowice - STELA Cieszyn --:--
16.11.2019 10:00 MOSM Tychy - MKS MOS Katowice --:--
16.11.2019 09:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Żorska Akademia Koszykówki --:--
16.11.2019 10:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
16.11.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - Żorska Akademia Koszykówki --:--
16.11.2019 12:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
16.11.2019 09:00 MCKiS Jaworzno - Basket Hills Bielsko-Biała --:--
16.11.2019 10:15 Basket Hills Bielsko-Biała - UKS Jedynka Niemodlin --:--
16.11.2019 11:30 MCKiS Jaworzno - UKS Jedynka Niemodlin --:--
16.11.2019 10:00 MKKS Rybnik II - MOSM Tychy II --:--
16.11.2019 11:00 MKKS Rybnik II - KŚ AZS Kuźnica Katowice --:--
16.11.2019 12:00 UKS MOSM Bytom I - MOSM Tychy II --:--
16.11.2019 9:00 UKS MOSM Bytom I - KŚ AZS Kuźnica Katowice --:--
07.12.2019 MKS MOS Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
07.12.2019 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I --:--
07.12.2019 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
07.12.2019 MKS MOS Katowice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I --:--
07.12.2019 Żorska Akademia Koszykówki - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
07.12.2019 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - STELA Cieszyn --:--
07.12.2019 Żorska Akademia Koszykówki - STELA Cieszyn --:--
07.12.2019 KŚ AZS Kuźnica Katowice - MCKiS Jaworzno --:--
07.12.2019 MOSM Tychy II - Basket Hills Bielsko-Biała --:--
07.12.2019 MOSM Tychy II - MCKiS Jaworzno --:--
07.12.2019 KŚ AZS Kuźnica Katowice - Basket Hills Bielsko-Biała --:--
07.12.2019 UKS Jedynka Niemodlin - UKS MOSM Bytom I --:--
07.12.2019 UKS MOSM Bytom I - MKKS Rybnik II --:--
07.12.2019 UKS Jedynka Niemodlin - MKKS Rybnik II --:--
08.12.2019 09:00 KS UKS KADET OŚWIĘCIM - UKS Orzeł Jaworzno --:--
08.12.2019 10:00 UKS Orzeł Jaworzno - MKKS Rybnik --:--
08.12.2019 11:00 KS UKS KADET OŚWIĘCIM - MKS Wodzisław Śląski --:--
08.12.2019 12:00 UKS Orzeł Jaworzno - MKS Wodzisław Śląski --:--
08.12.2019 13:00 KS UKS KADET OŚWIĘCIM - MKKS Rybnik --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL